lessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/style.less Nabór | Szkoła Podstawowa nr 3

INFORMACJA DLA RODZICÓW SKŁADAJĄCYCH DOKUMENTY DOTYCZĄCE NABORU DO KL. I

Stosując się do przepisów sanitarnych w związku ze szczególną sytuacją epidemiczną w kraju informujemy, że wypełnione i podpisane dokumenty dotyczące naboru do kl. I należy wrzucać do skrzynki  z napisem „Przesyłki listowe” znajdującej się w holu przy wejściu głównym po prawej stronie. Jednocześnie, z uwagi na ograniczony kontakt bezpośredni, prosimy o precyzyjne wypełnianie dokumentów oraz podanie wszelkich potrzebnych informacji.

Pytania i wątpliwości można zgłaszać do sekretariatu w terminach naboru w godzinach 13.00 – 15.00.
Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej                 
 
 
Szanowni Państwo,
Rodzice i Opiekunowie kandydatów do klasy I szkoły podstawowej, od 15 lutego 2021 r. na stronie internetowej NABÓR można będzie wypełniać zgłoszenia do szkoły podstawowej obwodowej. Wypełnione w Internecie zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole obwodowej najpóźniej do 22 lutego 2021 r. do godz. 15.00.
Rekrutacja dla kandydatów spoza obwodu rozpocznie się 1 marca 2021 r.
Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo pod adresem: https://nabor.pcss.pl/krosno/szkolapodstawowa/dokumenty
 

                                                                        

Maja, Hania i Julka zapraszają na spacer po Szkole Podstawowej Nr 3 im. M. Konopnickiej w Krośnie

🙂