lessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/style.less Biblioteka | Szkoła Podstawowa nr 3

Aktualne godziny pracy biblioteki:
Poniedziałek         9.00 - 12.30
Wtorek               9.00 - 11.30
Środa                10.00 - 13.30
Piątek                8.00 - 13.30

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów, rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły od poniedziałku do piątku .

W bibliotece możesz:

• wybierać, wypożyczać i czytać książki,
  • szybko znaleźć potrzebną informację odrabiać prace domowe,
  • korzystać z Internetu, drukarki, skanera i ksero,
  • myśleć, tworzyć i miło pogawędzić,
  • rozwijać swoje zainteresowania,
  • zrelaksować się w ciszy na wygodnej sofie.

Tutaj:

• nie stawia się stopni,
  • do niczego nie zmusza,
  • jesteś zawsze mile widziany.

Księgozbiór biblioteki liczy ponad 11 tysięcy pozycji o różnorodnej tematyce. Poza lekturami znajdziesz u nas bajki i baśnie, książki przygodowe, historyczne i obyczajowe oraz książki popularnonaukowe z różnych dziedzin wiedzy . Mamy również bogaty księgozbiór podręczny, zawierający różnorodne słowniki, encyklopedie (ogólne i dziedzinowe). W ostatnim czasie zakupiono szereg nowości z literatury dziecięcej i młodzieżowej, zarówno polskiej jak i zagranicznej.
W bibliotece obowiązuje wolny dostęp do półek. Najmłodsi czytelnicy mogą zawsze liczyć na pomoc bibliotekarza. Książki wypożyczane są za pomocą programu bibliotecznego MOL.