lessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/style.less Świetlica | Szkoła Podstawowa nr 3

Czas pracy świetlicy dostosowany jest do potrzeb rodziców i dzieci.
Zajęcia świetlicowe odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach:

6.45 – 7.45
11.30 – 16.30

Nasza świetlica pełni funkcje: opiekuńczą, wychowawczą i dydaktyczną, podejmowane są również działania profilaktyczne.

Obok zorganizowanych zajęć tematycznych (plastycznych, technicznych, literackich, muzycznych, audiowizualnych, ruchowych, konstrukcyjnych, gier dydaktycznych), uczniowie mają również możliwość odrabiania zadań domowych, a także czas na zabawę i odpoczynek oraz indywidualną aktywność zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami. Zajęcia ruchowe odbywają się w sali wyposażonej w urządzenia gimnastyczne oraz na świeżym powietrzu: na placu zabaw i boisku szkolnym. Podczas pobytu w świetlicy dzieci mogą też korzystać ze stołówki szkolnej.

Świetlicowa pomoc

Powyższy link zawiera ciekawe kolorowanki, karty pracy, pomysły na wspólne gotowanie z Rodzicami oraz wiele innych wartościowych materiałów.