lessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/style.less „Biały kodeks dla najmłodszych”

„Biały kodeks dla najmłodszych”

W ramach działań profilaktycznych policjanci z Wydziału Prewencji krośnieńskiej komendy spotkali się z uczniami klasy III b na zajęciach ruchowych na świeżym powietrzu. Funkcjonariusze przypominali o bezpiecznym zachowaniu się podczas zimowych zabaw. Celem spotkania było również zwiększenie świadomości najmłodszych o podstawowych regułach korzystania ze stoków narciarskich i lodowisk.
Na koniec policjanci przekazali trzecioklasistom książeczki informacyjne i odblaski, zachęcali także do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym „Śnieżny dekalog”.
Teraz dzieci czekają już tylko na możliwość wyruszenia na stoki narciarskie i lodowiska, by doskonalić swoje umiejętności w zakresie „białych sportów,” a przy tym dobrze się bawić!

Monika Wacławska - Krówka

Comments are closed.