lessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/style.less Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy za wsparcie!

Serdeczne dziękujemy Państwu za wsparcie naszej szkoły w ramach rozliczenia  1% podatku. Wspólnie od początku akcji zebraliśmy 12.771,81 zł . Wspomogło nas ponad 220 osób – rodziców, nauczycieli, przyjaciół szkoły.

Za rok 2019 otrzymaliśmy wsparcie w wysokości 3.441,51 zł.

Dzięki dotychczasowym funduszom:

- zakupiliśmy kosze regulowane  na salę gimnastyczną do gry w koszykówkę,

- współfinansowaliśmy powstanie radiowęzła.

Na dzień dzisiejszy dysponujemy środkami w wysokości 4.676,22 zł

Planujemy zakup stacji obsługi naprawy rowerów na nasze boisko, którego to pomysłu nie udało się zrealizować w ramach Budżetu obywatelskiego. Promocja aktywności fizycznej, w tym – jada na rowerze, jest dla nas ważnym celem. Wielu uczniów, rodziców i nauczycieli przyjeżdża do szkoły na rowerze. Stacja umożliwi bieżącą naprawę, a tym samym bezpieczną jazdę.

Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom 1% .

Prosimy o wsparcie również w tym roku.

Wystarczy wpisać KRS: 0000270261

Cel szczegółowy: SP 3 w Krośnie 8161

Dziękujemy za każde wsparcie.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Dorota Pietrukaniec