lessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/style.less Konkursy o Unii Europejskiej

Konkursy o Unii Europejskiej

W dniach 23 - 27 maja w naszej szkole odbyły się 2 konkursy:
• plastyczny pt: „Kraje Unii Europejskiej” skierowany do uczniów klas I - III oraz
• wiedzy o krajach Unii Europejskiej skierowany do uczniów klas IV – VI oraz VII - VIII.

Prace plastyczne wykonywane były przez uczestników samodzielnie, dowolnymi technikami.

Wyniki konkursu plastycznego:

1 miejsce: Zuzia Niekowal
2 miejsce: Natasza Durał
3 miejsce: Oliwia Kopacz
1 wyróżnienie: Igor Szeptak
2 wyróżnienie: Milena Terlecka

Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę za udział.

Konkurs wiedzy o krajach UE skierowany do uczniów klas IV i VI i VII - VIII odbył się w formie testu wiedzy.

Wyniki konkursu wiedzy (klasy VII – VIII):

1 miejsce: Tomasz Sałata
2 miejsce: Zofia Koczot
3 miejsce: Konrad Przybyła
1 wyróżnienie: Sara Jastrzębska

Wyniki konkursu wiedzy (klasy IV – VI):

1 miejsce: Kamil Jaracz
2 miejsce: Dorota Głód
3 miejsce: Maja Marcinkowska
1 wyróżnienie: Lena Lubaś
2 wyróżnienie: Bartosz Czekański

Sponsorzy nagród:

• Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą i ogromnym zaangażowaniem. Poziom przygotowania uczniów był wysoki. Podczas konkursu została stworzona niezwykła atmosfera, która pozwoliła uczestnikom na wyśmienitą zabawę i rozładowała napięcie związane z rywalizacją konkursową.

Wioleta Gomułka

Comments are closed.