lessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home3/krosnosp/public_html/wp-content/themes/theme49081/style.less INFORMACJA DOTYCZĄCA STOŁÓWKI SZKOLNEJ

INFORMACJA DOTYCZĄCA STOŁÓWKI SZKOLNEJ

W czasie wakacji w kuchni szkolnej prowadzony był gruntowny remont. W związku z trwającymi pracami obiady w szkole będą wydawane od października. Gdyby zaistniała możliwość wcześniejszego uruchomienia kuchni, niezwłocznie poinformujemy Rodziców. Przepraszamy za zaistniałą niedogodność wszystkich korzystających z posiłków w szkole i prosimy o zaopatrywanie uczniów w dodatkowy prowiant zwłaszcza w te dni, kiedy dzieci mają dłużej lekcje oraz w piątek - dzień zajęć na basenie.

Dorota Patejko

Comments are closed.